Menu

Dziś jest : 2020.05.31
baner

Termin: 10-11.03.2015
Miejsce: Warszawa, Biblioteka Uniwersytecka (ul. Dobra 56/66, Warszawa)
Organizator: Praca.pl

baner

Targi Praca.pl to pierwsze tego typu wydarzenie w Warszawie organizowane przez portal rekrutacyjny. Dzięki udziałowi znanych i cenionych firm planujemy stworzyć największe i najbardziej prestiżowe targi pracy w stolicy.

Targi Praca.pl pozwalają nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami w dogodnej, kameralnej lokalizacji, jaką jest Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego. Nieważne, czy szukasz praktyki, stażu czy pracy – Targi Praca.pl to doskonały sposób, aby zaprezentować się przed osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w czołowych firmach z regionu. Uczestnictwo w imprezie zadeklarowali najwięksi pracodawcy reprezentujący rozmaite branże.

Udział w targach jest bezpłatny, jednak wcześniej należy się zarejestrować. Dzięki temu zyskasz możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV, będziemy informować cię o nowych firmach z twojej branży, a także stworzysz profil zawodowy w naszej bazie, którą po targach będą przeglądać pracodawcy.

Do twojej dyspozycji podczas targów będą doradcy ds. kariery, którzy ocenią twoje CV i podpowiedzą, co oferuje dla ciebie dzisiejszy rynek pracy i jaką ścieżkę rozwoju wybrać. Ponadto dajemy możliwość uczestnictwa w wykładach i panelach dyskusyjnych, podczas których dowiesz się, jak dostać się do wybranych firm i jak radzić sobie na obecnym rynku pracy.

Więcej informacji: targi.praca.pl

Dołącz do nas


Kliknij logo i znajdź Nas na Facebooku! Zobaczysz tam bieżące informacje z działalności Biura, a wkrótce także zdjęcia.


WspółpracaBiuro Karier Warszawa, Kawęczyńska 36